Вітаємо!

31 травня 2019 року в конференц-залі головного корпусу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Ректор особисто привітав кращих студентів та викладачів з досягненнями та перемогами у цьому навчальному році.

Вітаємо наших студентів! Кафедра пишається вами!

Підсумки конкурсу «Молодий новатор Харківщини»

З 1 лютого по 25 квітня 2019 року Харківською обласною радою товариства винахідників і раціоналізаторів, Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації було проведено щорічний конкурс «Молодий новатор Харківщини».

Метою проведення заходу є активізація науково-технічної творчості молоді, розширення номенклатури інновацій, використовуваних у продукції підприємств області, а також підвищення її конкурентоспроможності й якості.

За підсумками конкурсу 25 квітня за Комплексну розробку було нагороджено дипломом І ступеня аспіранта кафедри Лебединського Андрія.

"ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХАДІ - ХНАДУ 2019"

За традицією 1 червня 2019 року Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХАДІ) стане місцем зустрічі випускників всіх років, усіх поколінь.

Докладніше...